• Wpisów:310
 • Średnio co: 10 dni
 • Ostatni wpis:7 lata temu, 19:33
 • Licznik odwiedzin:91 378 / 3227 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Chwycić dłoń Boga i walczyć o swoje marzenia, wierząc, że ich spełnienie dokona się zawsze we właściwym momencie..."
 • awatar Gość: i tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.
 • awatar Gość: nie wiem czy wiesz:) ale to jest mój cytat z facebooka :D
 • awatar Panna Łęcka: <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
"Zostanę tu. Spokojnie usiądę i zastanowię się nad swymi niespełnionymi marzeniami, niezrealizowanymi celami, nad osobą, którą co dzień widzę w lustrze. Nie, nie mam żalu. Do nikogo, nawet do siebie. Jest mi przykro patrząc w przeszłość wiedząc, że cudowne chwile minęły. Mimo, że trwa nowy rozdział w moim życiu. Mimo poświecenia, mimo codziennego spalania się. Nie, nie żałuję że jest. Żałuje, że się skończyło, że nie można mieć w życiu wszystkiego."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
-Przykro mi, że nigdy nie doświadczyłaś cudu.
-Doświadczyłam. Ty nim jesteś...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
"Uratowałeś mi życie. Wszystkiego mnie nauczyłeś... jak żyć, mieć nadzieję, pokonywać przeciwności losu. Zawsze będę za Tobą tęskniła."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
*A jutro co z Nami będzie?! Znów będziemy na pan i pani? Pokręcił głową... - Jutro w ogóle Nas nie będzie...*
 • awatar Wytrwam: O Boże.. takie życiowe.. coraz bardziej życiowe..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
"Za dużo mówimy o zmianie świata, a za mało świat zmieniamy. Za dużo mówimy o miłości, a za mało kochamy."
 

 
"I ciągle próbuję zapomnieć o wszystkim gdy palę Twe fotografie. Gdy jestem w miejscach gdzie bylismy razem przystaję i płaczę ukradkiem..."
 • awatar Wytrwam: @Diamond Lipz: A dla mnie też jest szansa? heh :* Nie umiem zrobić tego kroku, by pozbyć się wszystkiego, co mi zostało. Czyli wspomnień z Nim związanych, nie umiem powyrzucać niektórych rzeczy, pewnie nigdy tego nie zrobię. Tak jak smsów z archiwum nie potrafię wykasować.. mój telefon czasem sam mi pomaga, czasem coś mu odjebie i nagle nie mam żadnych wiadomości, zostają tylko te w archiwum, ale kto wie może i na nie kiedyś znajdzie sposób :) ehh często przechodzę z psem drogą gdzie pierwszy raz się pocałowaliśmy, za każdym razem wspominam, nie raz ze łzami w oczach. :(
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Tak widziałam Cię i chciałam bez słowa Cię znów pocałować lecz w Twoje ramiona wtuliła się Ona. Tak widziałam Was i zrozumiałam, że miłość przegrała... zostały wspomnienia, nie będę nic zmieniać."
 • awatar Gość: nie ma dnia gdybym nie płakala za nim jeszcze do tego widze jak on wypisuje do innych na nk to tak bardzo boli:( dlaczego on nierozumie ze zadna nie bedzie go kochala jak ja:(
 • awatar Wytrwam: Tak, miłość przegrała.. może jeszcze kiedyś powstanie.. nie będę nic zmieniać, bo nie mogę wpłynąć nijak na Jego decyzję :/ :*
 • awatar A i r ♥: łzy... mają świetne piosenki
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Zgubiłam zaufanie do Ciebie, gdzieś pomiędzy słowami "zawsze możesz na mnie liczyć", a obrazem pustego pokoju kiedy świat mi się zawalił."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia o tych złych ?"
 • awatar A i r ♥: najczęściej w życiu jest ciężko
 • awatar Dance of Death: Tak bo to najczęściej tęskni się za tymi dobrymi.
 • awatar Gość: @wytrwam Dziewczyno skasuj te smsy! tylko Cie dobijają,nie pozwalaja o nim zapomnieć,iść do przodu! Nawet jesli jest nadzieja na to ze do siebie wrocicie,zamartwianie i rozczulanie sie nad starymi smsami nic Ci nie pomoze!!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
"Chodźmy na spacer... na przechadzkę w stylu Retro."
 

info1
 
brokenheartedgirl
 
reklama twojego bloga na o2.pl
""Jestem zagubiona bez Ciebie" (BLOG) »"
 

 
"Łzy kobiety dla prawdziwego mężczyzny powinny być największą porażką..."
 • awatar Pani Krecikowa: Szkoda, że tak mało facetów na nie zwraca uwagę
 • awatar Panna Łęcka: święta prawda.
 • awatar Deesis: @Józef Rain: O tym to nawet nie wspominam bo w tym momencie mężczyzna to dla mnie totalne dno, zero. Jak dla mnie to nie mężczyzna a męska dziwka. Oczywiście działa to w dwie strony - kobiety też nie zawsze są święte.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
 • awatar Gość: wolność jest wtedy jak się ma po co żyć,wolnym dopiero czuje się człowiek jak ma jakiś cel w zyciu, reszta to mrzonki
 • awatar jose: "Czeka na Ciebie"!!Kimkolwiek jesteś!!Miłość jest definicją nieskaźitelności i braku wad.Ale mowa o MIŁOŚCI a nie o jakimś zauroczeniu. A do Pani blogerki..Kiedy nie ma się po co żyć to wtedy człowiek jest w największej niewoli!!!Niewoli samotności!!Piszesz takie herezje,nastolatki czytają i się tną..
 • awatar Dance of Death: Cała prawda... Tak dziwię się,bo myślałam,że M spotyka się ze mną tylko dla sexu,on jest taki bezuczuciowy,nie spodziewałabym się tego...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
"Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz."
 • awatar Wytrwam: Zgadzam się, taka pustka i bezsilność, którą widzisz lecz wiesz, że w tym momencie nie możesz nic zrobić jest najgorsze.. łzy zawsze oczyszczają nas od środka.. i to mimo wszystko jest troszeczkę lepsze. Chociaż i tak.. wolałabym, żeby to się już wszystko skończyło, potrzebujemy zmian, Mała ;*
 • awatar Dance of Death: mam tak od 2 tygodni.Ja już nie potrafię, tak bardzo tęsknie ;(
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Co prawda to prawda...
 • awatar Deesis: @Józef Rain: Tu nie chodzi dokładnie o tego człowieka. Dodawając tego demota miałam na myśli NAS - ludzi. Np. ja dla samej siebie jestem nikim, czuję się jak nic, jak zero, jak człowiek stracony. Przestałam w siebie wierzyć, prestałam marzyć. Straciłam poczucie własnej wartości a jednak nie wylądowałam na ulicy. Mam na myśli stan duchowy... myśle, że autor demota również tylko wykorzystał taki a nie inny obrazek.
 • awatar jose: On nawet nie musi wymagać..my jako istoty rozumne,stwierdzamy-widząt takiego człowieka że on tak się poniżył-bo zapomniał,albo ktoś mu o tym nie powiedział że..CZŁOWIEK jest najwyższym dobrem..i automatycznie,bezwarunkowo należy mu to przypomnieć..a nie hasła "racja"..beznadziejne komentarze..
 • awatar bo bez Ciebie nie ma mnie...: dokładnie... aż sama się nad tym zaczęłam zastanwiac...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Żadnych zmian, żadnych kroków do przodu. Marna egzystencja z prądem, a czasem pod prąd, ale zawsze w złym kierunku. Nie umiem żyć i nie umiem setki innych rzeczy. W dodatku zero ambicji, zero motywacji... niedługo sama będę wyglądała jak zero. Ironia losu, którego przestałam być kowalem z powodu słabego czucia w rękach, więc nawet nie wezmę się w garść, żeby uniknąć kolejnego upadku na deski, kolejnego rozbicia i składania się na nowo. Ile razy można a ile trzeba? Może ja już nawet nie wstaję? Może leżę i przyrastam do podłogi? Zapuszczam w niej korzenie i twardnieję. Królewna z drewna... zapukaj do mnie, zobacz jak pusto i głucho."
 • awatar Gość: piękny i jednocześnie paraliżujący wpis. Słońce Ty wiesz co
 • awatar Wytrwam: Taa.. żadnych kroków do przodu :( powinnam zapukać do swojej głowy zanim w to wszystko wpadłam.. i teraz też zastanawiam się czy ja w ogóle powstaje z tego dołu? / ;**
 • awatar bo bez Ciebie nie ma mnie...: ehhh:(( czyli jak R. też tak umiał, to czyli faceci jak chcą to z tego wychodzi, że potrafią być kreatywni.... <tuli> ;*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›